Puodai

Keičiame jūsų aplinką

Naudinga informacija:

  • Pirmiau pateiktame meniu pasirinkite konstrukcinę medžiagą, vieną iš gaminio savybių arba vieną iš stiliaus linijų, kad pamatytumėte nurodytus kriterijus atitinkančius modelius.
  • Kai kuriuos mūsų gaminius galima rinktis iš skirtingų medžiagų ir dizaino variantų, o pateiktos kainos apskaičiuojamos pagal pasirinktus variantus.

Mūsų puodai

Mūsų asortimente atsirado naujųpuodų. Tikimės, kad pateikti modeliai jums patiks. Siūlome nerūdijančio plieno vazonus ir betoninius vazonus, pagamintus iš specialios - labai patvarios, šalčiui atsparios - dervinio betono atmainos, dar vadinamos polimerbetoniu. Kaip gamintojas, garantuojame ilgaamžiškumą ir tvirtumą už patrauklią kainą. Gaminame kelių standartinių dydžių puodus. Tai ir maži, ir dideli augalų vazonai. Taip pat rasite apvalių, pailgų ir kvadratinių vazonų.

Šiuolaikiniai augalų vazonai

Mūsų augalų vazonai apibūdinami kaip modernūs ir išskirtiniai. Nesudėtinga forma praturtinta dekoratyviomis detalėmis, pavyzdžiui, dekoratyvinėmis medžio juostelėmis. ZANO modernūs sodinukai yra ir plieniniai, ir betoniniai. Jų stilius labai universalus, todėl juos galima naudoti ir kaip sodo vazonus, ir kaip gatvės, šaligatvio ar miesto vazonus. Mūsų vazonuose galima sodinti gėles ir medžius. Žinoma, jie gali būti naudojami ne tik kaip lauko vazonai. Nerūdijančio plieno metaliniai puodai taip pat įnešami į pastatų vidų. Iš tikrųjų jie atrodo labai elegantiškai, apsupti kitų nerūdijančio plieno daiktų. Todėl jie dažnai įrengiami biurų ir prekybos centrų koridoriuose ir net privačiuose namuose.

Susisiekite su
Privatumo nustatymai