"Norvik" krepšelis 03.067

Stilinga mažoji architektūra.

nerūdijančio plieno šiukšliadėžė
nerūdijančio plieno krepšelio matmenys

techniniai duomenys rodyti visus paslėpti visus

Talpa: rodyti paslėpti

  • talpa: 45 l

Matmenys: rodyti paslėpti

  • plotis: 25 cm
  • gylis: 50 cm
  • aukštis nuo žemės paviršiaus: 85 cm

Weight: rodyti paslėpti

  • 50 kg

parinktys rodyti visus paslėpti visus

Pritvirtinimo būdas: rodyti paslėpti

  • prisukti

Įnašas: rodyti paslėpti

  • cinkuotos skardos įdėklas

katalogo numeris: 03.067.SN

Paklauskite šio produkto:office@zano.pl+48 12 200 20 53

Produkto aprašymas

"Norvik" šiukšliadėžė - puikus modernumo ir minimalistinio dizaino linijų derinys. Jis puikiai įsilies į bet kokią modernistinę erdvę ir suteiks jai unikalaus charakterio. "Norvik" šiukšliadėžė pagaminta iš aukščiausios kokybės satininio nerūdijančio plieno, atsparaus nuolatiniam išoriniam poveikiui. "Norvik" - tai paprastas, modernus korpusas, suteikiantis modeliui laikui nepavaldžią išraišką. "Norvik" šiukšlių dėžė pasižymi paprastu ir greitu valdymu, taip pat didele vidine talpa (45 litrai). Krepšys prie žemės tvirtinamas inkariniais varžtais. Šis metodas užtikrina visišką stabilumą ir tvirtumą. Modernus nerūdijančio plieno "Norvik" krepšys - tai būsimas bet kokio miesto kraštovaizdžio dizainas.

Retro linija

"Retro" liniją sudaro tradicinės estetikos modeliai. Klasikinis dizainas, dažnai įkvėptas istorinės Lenkijos miestų architektūros, suteikia jiems neįprasto charakterio. Dėl iš ketaus pagamintų dekoratyvinių elementų jie yra ne tik funkcionalus priedas, bet ir tikra bet kurios erdvės puošmena.

Mūsų krepšeliai

Mūsų krepšiai - tai puikiai apgalvotos konstrukcijos, pasižyminčios funkcionalumu ir aukšta estetika. Priklausomai nuo jūsų poreikių, rasite klasikinių modelių arba modelių su papildomai integruota pelenine.

Gamintojas

"ZANO" yra ne tik prekiautojas. Iš tikrųjų, kaip mažosios architektūros gamintojas, galime patenkinti klientų lūkesčius, pritaikydami savo dizainą individualiems poreikiams.

Susisiekite su
Tvarkyti slapukus