Tulpių vazonas 06.021.L

Stilinga mažoji architektūra.

Juodos spalvos plieninis L dydžio tulpių vazonas
L dydžio nerūdijančio plieno puodas "Tulip

techniniai duomenys rodyti visus paslėpti visus

Medžiagos: rodyti paslėpti

  • konstrukcija - anglinis ir nerūdijantis plienas

Matmenys: rodyti paslėpti

  • plotis: 100 cm
  • aukštis: 55 cm

Weight: rodyti paslėpti

  • 56 kg

parinktys rodyti visus paslėpti visus

Pritvirtinimo būdas: rodyti paslėpti

  • laisvai pastatomas
  • prisukti

prieinamos spalvos

Paklauskite šio produkto:

Modelio aprašymas

"Tulip" modelis - tai puodas, pagamintas iš aukščiausios kokybės plieno (nerūdijančio arba juodo), pasižymintis unikaliu dizainu. Dėl savo populiarumo jis pelnė populiarumą dėl paprastumo ir tikslumo.

Tulpių vazonas tinka naudoti lauke - aikštėse, skveruose ir turgavietėse, taip pat patalpose - viešosiose erdvėse, pavyzdžiui, prekybos centruose, muziejuose, biurų pastatuose ar oro uostuose. Dėl gerai apgalvoto dizaino ir rafinuotos estetikos jis derės tiek prie modernios, tiek prie senovinės miesto architektūros stiliaus.

Tulpių vazonas gali būti įvairių variantų. Taip pat galima kartu su mumis sukurti puodą.

Šiuolaikinė linija

Šios serijos modeliai - tai daugiausia nerūdijančio plieno ir juodos spalvos puodai, sukurti atsižvelgiant į šiuolaikinę architektūrą. Jie išsiskiria subtilia estetika, paremta nesudėtinga forma.

Mūsų puodai

Siūlome platų įvairių stilių ir standartinių dydžių miesto sodinukų asortimentą, kuriuos galima naudoti tiek tiesiogiai miesto aplinkoje, aikštėse ir šaligatviuose, tiek pastatų viduje, pavyzdžiui, prekybos centruose ir biurų pastatuose.

Gamintojas

ZANO nėra tik prekybos tarpininkas. Būdami mažosios architektūrosgamintojas, turime daugiau galimybių patenkinti klientų lūkesčius, tinkamai pritaikydami savo dizainą prie konkrečių jūsų poreikių.

Susisiekite su
Tvarkyti slapukus