Agavos vazonas 06.020.S

Stilinga mažoji architektūra.

Agavos puodas 06.020 juodas plienas
Agavos puodas 06.020 iš nerūdijančio plieno

techniniai duomenys rodyti visus paslėpti visus

Medžiagos: rodyti paslėpti

  • konstrukcija - anglinis arba nerūdijantis plienas

Matmenys: rodyti paslėpti

  • plotis: 40 cm
  • aukštis: 55 cm

Weight: rodyti paslėpti

  • 20 kg

parinktys rodyti visus paslėpti visus

Pritvirtinimo būdas: rodyti paslėpti

  • laisvai pastatomas
  • prisukti

prieinamos spalvos

Paklauskite šio produkto:

Dizaineris

Autoriaus dizainas: Mateusz Wełmiński

Visos teisės saugomos.

Modelio aprašymas

"Agawa" vazonas - pavyzdys, kaip labai paprastai galima pakelti aplinkinės erdvės estetinį lygį. "Agawa" sujungia eleganciją, minimalizmą ir modernumą. Dėl naudojamų medžiagų, tokių kaip nerūdijantis plienas, jis puikiai dera su beveik bet kokia aplinka ir augmenija. Nesvarbu, ar esame gyvenamajame rajone, ar miesto centre, ar biuro atriume, "Agawa" veiks visur. Papildomas privalumas yra tas, kad jis būna įvairių dydžių. Skirtingi submodeliai skiriasi puodo konstrukcijos jungtimis. "Agawa 06.020" puodo sienelėje yra jungiamasis metalinis elementas. 06.020.2 modelio puodo krašte yra jungtis. 06.020.1 modelyje yra medinis dekoratyvinis elementas ant elementų sujungimo.

Šiuolaikinė linija

Šios serijos modeliai - tai daugiausia nerūdijančio plieno ir juodos spalvos puodai, sukurti atsižvelgiant į šiuolaikinę architektūrą. Jie išsiskiria subtilia estetika, paremta nesudėtinga forma.

Mūsų puodai

Siūlome platų įvairių stilių ir standartinių dydžių miesto sodinukų asortimentą, kuriuos galima naudoti tiek tiesiogiai miesto aplinkoje, aikštėse ir šaligatviuose, tiek pastatų viduje, pavyzdžiui, prekybos centruose ir biurų pastatuose.

Gamintojas

ZANO nėra tik prekybos tarpininkas. Būdami mažosios architektūrosgamintojas, turime daugiau galimybių patenkinti klientų lūkesčius, tinkamai pritaikydami savo dizainą prie konkrečių jūsų poreikių.

Susisiekite su
Privatumo nustatymai