Scandik stalas 13.146.2.P

Stilinga mažoji architektūra.

Lentelė Scandik 13.146.2.P | anglinis plienas

Stalas "Scandik 13.146.2.P" | nerūdijantis plienas
"Scandik" - miesto stalai, įvairaus aukščio
Scandik mažoji architektūra | ZANO mažoji architektūra
Lentelė Scandik 13.146.2.P | matmenys

techniniai duomenys rodyti visus paslėpti visus

Medžiagos: rodyti paslėpti

  • konstrukcija - nerūdijantis arba anglinis plienas, cinkuotas ir dažytas milteliniu būdu

Matmenys: rodyti paslėpti

  • plotis: 52 cm
  • aukštis: 100 cm
  • gylis: 52 cm

Weight: rodyti paslėpti

  • 30 kg

prieinamos spalvos

Paklauskite šio produkto:

Dizaineris

Autoriaus dizainas: Iwona Żaczek

Visos teisės saugomos.

Modelio aprašymas

"Scandik" miesto baldai: suoliukai, gėlių vazonai, šiukšliadėžės, saulės baterijos
Šiuolaikinis miestas ir miesto baldai

"Scandik" miesto motelių linija

Toliau pavaizduoti "Scandik" suolai ir sėdynės pagaminti iš nerūdijančio plieno. Sėdynės ir suolai gali būti trijų variantų: be atlošo, su atlošu ir su atlošu bei porankiais.

"Scandik" miesto motelių linija

"Scandik" miesto stalai yra dviejų variantų. Didelis sodo stalas ir mažesnis kavos staliukas. Toliau pateikiami nerūdijančio plieno ir egzotinės medienos vaizdai.

Scandik

"Scandik" miesto motelių linija

Toliau pateikti "Scandik" šiukšlių krepšiai pagaminti iš nerūdijančio plieno.

"Scandik" miesto motelių linija

Saulės stotelė yra pagrindinis "Scandik" miesto baldų linijos gaminys. Tai autonominė saulės stotis, naudojanti fotovoltinio skydelio gaminamą elektros energiją. Naudodami įmontuotus USB A arba 230 V lizdus, pavyzdžiui, nešiojamajam kompiuteriui, planšetiniam kompiuteriui ar mobiliajam telefonui maitinti, galite visiškai perkelti darbą į lauką.

Peržiūrėti Scandik

"Scandik" miesto motelių linija

"Scandik" puodai yra trijų dydžių. Jų plotis skiriasi. Puodų aukštis ir gylis yra vienodas. Toliau pateikti puodai pagaminti iš nerūdijančiojo plieno. Pasirinktinai galite pasirinkti juos pagaminti iš anglinio plieno, kurį cinkuojame ir dažome milteliniu būdu pagal kliento nurodytą RAL spalvą.

"Scandik" miesto motelių linija

Pavaizduoti ženklai ir skelbimų lentos yra iš nerūdijančio plieno. Jie yra S, M, L, XL dydžių, o jų spausdinimo plotas atitinka A4, B2, B1 formatus.

Kompozicijų pavyzdžiai

Toliau pateikiami "Scandik" baldų kompozicijų pavyzdžiai. Vizualizacijose rodomi baldai iš nerūdijančio plieno ir šviesios egzotinės medienos.

"Scandik" - nerūdijančio plieno miesto sodo suoliukaiMiesto suoliukas su puodu | Plieniniai, mediniai miesto baldai"Scandik" miesto baldai | Suoliukai, vazonai, sėdynėsKavinės baldai iš nerūdijančio plieno"Scandik" parko staliukas iš nerūdijančio plieno ir egzotinės medienos

Šiuolaikinė linija

Šios serijos modeliai daugiausia gaminami iš nerūdijančio plieno ir juodos spalvos, sukurti atsižvelgiant į šiuolaikinę architektūrą. Jie išsiskiria subtilia estetika, paremta nesudėtinga forma.

Mūsų stalai

Mūsų asortimentą sudaro stalai, pagaminti iš nerūdijančiojo arba anglinio plieno, su mediniais, HPL arba betoniniais stalviršiais. Dažniausiai jie stilistiškai siejasi su suoliukų linija ir puikiai prie jos dera. Todėl siūlomi stalai puikiai papildo mūsų modernių miesto baldų kolekciją.

Gamintojas

ZANO nėra tik prekybos tarpininkas. Kaip mažosios architektūrosgamintojas turime daugiau galimybių patenkinti klientų lūkesčius, tinkamai pritaikydami savo dizainą prie konkrečių jūsų poreikių.

Susisiekite su
Privatumo nustatymai